Jak pracuję?

linie pomidor sloik orzechy

1 Współpracę rozpoczynamy od pogłębionego wywiadu na na Twój temat. Wypytam Cię o stan obecny stan zdrowia, styl życia, sposób odżywienia, upodobania kulinarne. Dokonam pomiarów masy i obwodów ciała. Wspólnie ustalimy cel naszej pracy. Na podstawie zabranych informacji dobiorę odpowiedni program dietetyczny oraz opracuje harmonogram działania. Program opiera się na prawidłowo skomponowanej diecie oraz ćwiczeniach psychologicznych wspierających proces powrotu do dobrej formy.

2 Na tym etapie będą wprowadzane zmiany w nawykach żywieniowych. Podczas realizacji programu będziemy się spotykać średnio co 2 tygodnie na spotkaniach kontrolnych. Spotkania te to nie tylko monitoring zmian i spadku wagi. To okazja do dzielenia się wątpliwościami, nauki o zdrowym odżywianiu i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pojawiające się pytania. Spotkania te to też spora dawka optymizmu i motywacji do dalszej pracy nad realizacją swojego celu.

3 Po jego osiągnięciu pracujemy nad stabilizacja wagi przez stopniowe wychodzenie z diety. Podczas współnej pracy spotykamy się regularnie ale także jestem dostępna mailowo i telefonicznie. Kończymy współpracę gdy twój cel zostanie osiągnięty co jestem przekonana uda Ci się na pewno.

Sprawdź naszą ofertę i wróć do dobrej formy!

X

Formularz kontaktowy